Przygotowane tu informacje dotyczą wszystkich stron, których właścicielem jest Aplauz Agencja Reklamowa Ireneusz Mazur, Łódzka 69 lok. 7, 87-100 Toruń, NIP: 745-166-79-68, REGON: 511368664. Aplauz zgłosił zbiór o nazwie Klienci Aplauz Agencja Reklamowa. do GIODO (wniosek nr 59330115) i oczekuje na nadanie księdze numeru.

Każda ze stron będzie zawierała odnośnik prowadzący do niniejszej Polityki Prywatności oraz stosowną informację.

Dane gromadzone przez Aplauz

Każdy, użytkownik witryny, który zdecyduje się umieścić komentarz na stronie internetowej secureglass.net, wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych, które zazwyczaj występują w postaci:

– Imię i Nazwisko / Nick
– Adres e-mail
– Adres strony www

Informacje

  • Zgromadzone dane mogą być wykorzystane do wysyłania powiadomień na temat nowych opinii do wpisów, które zostały skomentowane przez użytkownika.
  • Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wykorzystania powyższych danych w celu poinformowania użytkowników o nowościach, swoich ofertach lub ciekawych wydarzeniach na blogu lub innych jego stronach.
  • Administrator może użyć adresu e-mail odwiedzającego blog i pozostawiającego komentarz do kontaktu z nim.
  • Każdy może zrezygnować z otrzymywania ewentualnych powiadomień wysyłając stosowną wiadomość do administratora serwisu. Aktualne dane kontaktowe znajdują się na podstronie kontakt.
  • Zgromadzone adresy e-mail nigdy nie będą udostępniane i/lub sprzedawane.
Przydało się? Wystaw ocenę.