SecureGlass

SecureGlass to blog o tematyce SEO. Założony w 2014 roku, porusza głównie problemy związane ze sztuczkami, testami, rzadziej aktualnościami z branży. Długie i merytoryczne artykuły oraz zestaw narzędzi SEO sprawiają, że średni czas trwania sesji to prawie 4 minuty i ma tendencję wzrostową. Z punktu widzenia reklamodawcy to czas, w którym użytkownik przyswaja przekaz reklamowy.

 

Statystyki odwiedzin

To mocna strona serwisu, w pełni obrazująca zainteresowanie użytkowników oraz potencjał reklamowy.

Analiza w ujęciu rocznymWykres całościowy doskonale obrazuje stabilny wzrost popularności i pozwala na prognozowanie ruchu w najbliższej przyszłości.
Analiza w ujęciu miesięcznymNatomiast wykres z ostatnich 30 dni doskonale obrazuje poziom zaufania użytkowników do przedstawianych recenzji. Aż 46% to użytkownicy powracający. To olbrzymi potencjał do wykorzystania w przypadku zlecenia testu/recenzji.
dane demograficzneOdbiorcy SecureGlass to głównie mężczyźni w wieku 25-44 lata.
analiza regionówOdbiorcy pod względem regionu.

 

Banery reklamowe

Pod reklamy banerowe wygospodarowałem 8 dużych powierzchni znajdujących się w polu zainteresowania użytkownika.

Strona główna serwisu
Podstrona serwisu
seo analizatorBaner w SEO Analizatorze oraz jego raportach PDF (te pozostają już na stałe w wygenerowanym pliku). Oglądalność tej części serwisu utrzymuje się na średnim poziomie 3895 odsłon miesięcznie i jest jedną z najdłużej trwających bo sięga średnio 5 minut.
synonimizatorBaner w Synonimizatorze. To również miejsce o zwiększonej widoczności. Czas trwania odsłony Synonimizatora to średnio 2 minuty. Średnia oglądalność to 4602 odsłony miesięcznie.

 

Rabaty

Dłuższe terminy emisji reklamy podnoszą atrakcyjność cenową oferty.

Okres emisyjnyRabat
1 miesiącminimalny okres emisyjny
2 miesiące5%
3 miesiące10%
4 miesiące15%
5 miesięcy20%
6 miesięcy25%
7 miesięcy30%
8 miesięcy35%
9 miesięcy40%
10 miesięcy45%
11 miesięcy50%
12 miesięcy55%

 

Ceny

Po wnikliwej analizie kilkudziesięciu stron branżowych umożliwiających umieszczenia reklamy, utworzyłem poniższe zestawienie. Stosunek powierzchni reklamowej i jej oglądalności do ceny jest na wyjątkowo atrakcyjnym poziomie. Zaplanowanie reklamy długoterminowej sprawia, że oferta staje się bezkonkurencyjna.

BanerStronaRozmiarCena za 30 dni
Baner 1główna1170x200px500 netto (1,3 gr/wyświetlenie)Negocjuj
Baner 2główna1170x200px300 netto (0,8 gr/wyświetlenie)Negocjuj
Baner 3główna+podstrona1170x150px200 netto (0,5 gr/wyświetlenie)Negocjuj
Baner 4podstrona1000x40px100 netto (0,26 gr/wyświetlenie)Negocjuj
Baner 5podstrona1170x200px300 netto (0,8 gr/wyświetlenie)Negocjuj
Baner 6podstrona1170x200px200 netto (0,5 gr/wyświetlenie)Negocjuj
Baner 7SEO Analizator1170x200px300 netto (7,7 gr/wyświetlenie)Negocjuj
Baner 8Synonimizator 1170x200px200 netto (4,3 gr/wyświetlenie)Negocjuj

 

 

Artykuł sponsorowany / recenzja produktu

Wpis sponsorowany, recenzja produktu lub usługi musi być związany z szeroko rozumianą tematyką bloga, jaką jest SEO/SEM. Wpis jest przygotowywany po ustaleniu tematu z reklamodawcą. Zachowuję prawo do pełnego obiektywizmu.

Treść o długości minimum 3000 znaków (bez limitu górnego) pozostaje na blogu na stałe. Czas emisji na pierwszym miejscu listingu wpisów to minimum 7 dni. Dodatkowo artykuł pojawi się jako zajawka w mediach społecznościowych fb, twitter, g+. Jako artykuł pojawi się automatycznie w mailingu.

Cena opracowania i emisji artykułu wynosi 500 netto jednorazowo.

Negocjuj

 

 

Konkursy

Elementem konkursu jest przedstawienie produktu lub usługi, która stanowi podstawę konkursu. Zleceniodawca określa i gwarantuje poprawność prawną regulaminu oraz funduje nagrody.

Konkursy są zwolnione z opłat na rzecz SecureGlass.

Negocjuj

 

 

Kilka uwag na koniec

Zastrzegam sobie możliwość odmowy przyjęcia zlecenia reklamy podając przyczynę. Promuję tylko to, do czego sam jestem przekonany i co nie koliduje z tematyką serwisu SecureGlass.

Nie stosuję banerów rotacyjnych tak więc wykupiona powierzchnia reklamowa jest dedykowana jednemu reklamodawcy przez cały okres zlecenia.

Wszystkie reklamy otwierają się w nowym oknie i przenoszą moc SEO.

Dla każdego wykupionego banera na podstronie gwarantuję minimum 30 tysięcy odsłon miesięcznie. Jeśli z jakichkolwiek powodów liczba ta nie zostanie osiągnięta w ciągu miesiąca, baner będzie wyświetlany aż do osiągnięcia tej liczby.

Reklamodawca może zmieniać swój baner raz w miesiącu. W uzasadnionych wypadkach można wymienić banner szybciej. Kolejny baner musi zostać dostarczony na co najmniej 2 dni przed planowanym terminem zmiany.

Wszelkie rozliczenia następują na podstawie faktury VAT 23%.

Reklama 4.83/5 (6 głosów)